11. Turniej Osiedlowy Spółdzielni "Renawa"

Rafał Cybulski
Aż 25 drużyn zgłosiło się do XI Osiedlowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Powszechnej Spółdzielni Mieszkaniowej "Renawa". Turniej został rozegrany w dwóch kategoriach wiekowych : rocznika 1998 i młodszych oraz rocznika 1997 i starszych.

Podobnie jak wiosną mecze były rozgrywane w piątek i sobotę.
W grupie młodszej 1 miejsce zajęła drużyna Czerwone Diabły w składzie: Bartosz Nasta, Przemysław Kluczkowski, Maciej Wejnert, Kacper Obód, Michał Dudkiewicz, Błażej Itrich i Patryk Groszewski. Drugie miejsce zajęli Bezimienni, a na trzecim Hej Martadelka.
- Rywalizacja o pierwsze miejsce była bardzo zacięta a o zwycięstwie zadecydowała 1 bramka strzelona więcej - informuje Tomasz Wejner z Renawy.
W grupie starszej triumfowała drużyna PSM Renawa w składzie: Rafał Lipiński, Tomasz Rakieć, Przemysław Rakieć, Marek Piotrowski, Grzegorz Rządca, Łukasz Kamiński i Robert Jóźwik. Kolejne lokaty zajęły zespoły FC Olle i Zwycięzcy.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani