Dobre wyniki młodych kolarzy

opr. PP
Nasi młodzi cykliści z trenerami
Nasi młodzi cykliści z trenerami Archiwum
Dobry występ zanotowali zawodnicy sztumskiego klubu Lider w międzywojewódzkich kolarskich mistrzostwach młodzików w Młyńcu koło Torunia.

Jak informują trenerzy Grzegorz Niewdana i Eugeniusz Słonina, bardzo dobrze spisała się Marta Kamrowska, która wśród młodziczek uplasowała się na 11. pozycji.

W konkurencji żaków Dominik Wiechowski zajął 14. miejsce, Michał Wróbel uplasował się na 17.pozycji. Mateusz Skoczyński ukończył zawody na 31. miejscu, Szymon Niewdana na 44. pozycji w kategorii młodzików. Łącznie w czterech kategoriach wiekowych startowało 130 zawodniczek i zawodników.

Starsi koledzy młodych kolarzy pojechali w otwartych mistrzostwach Polski mastersów w Psarach. Leszek Brunke zajął 2. miejsce w kategorii M-40, Roman Bladowski był jedenasty w kat. M-50.