Agnieszka Borowska na najwyższym podium

opr. PP
Adam Szpalerski
Adam Szpalerski, trener Agnieszki Borowskiej, udostępnił nam zdjęcie swojej podopiecznej na najwyższym podium Halowych Lekkoatletycznych Mistrzostw Polski w Spale. Z wielką przyjemnością publikujemy tę fotografię.

Jak już informowaliśmy, Agnieszka Borowska zdobyła złoty medal w pięcioboju lekkoatletycznym - to pierwsze złoto na mistrzostwach Polski seniorek w historii sztumskiej lekkoatletyki.

Nasza zawodniczka zwyciężyła wynikiem 4097 pkt. Drugie miejsce zajęła Karolina Kęzia (AZS AWF Wrocław) z rezultatem 3984 pkt., brązowy medal zdobyła Edyta Kulmaczewska (UKS Misiaczki Pruszków) z wynikiem 3662 pkt.