Pierwsza odslona Pucharu Pomorza w nordic walking

Piotr Piesik
Mirosław Anaczkowski (tu na zawodach w Żukowie) szybko maszerował w Sławnie
Mirosław Anaczkowski (tu na zawodach w Żukowie) szybko maszerował w Sławnie Archiwum
Pierwszy etap Pucharu Pomorza w nordic walking rozegrano w Sławnie. Dobrze zaprezentowali się sztumscy "maszerzy".

Na dystansie 10 km Mirosław Anaczkowski zajął 2. miejsce "open" z czasem 1.02.41, był też drugi w kategorii M 50-59.

Na dystansie 5 km najszybciej maszerował Jan Kołpak - z czasem 36.21 zajął 25. miejsce, był też czwarty w kategorii M 65-69. Mirosław Podolski z czasem 36.22 uplasował się na 26. miejscu, był również czwarty w kat. M 60-64. Ponadto Ryszard Kłopotowski z czasem 40.47 był drugi w kat. M 50-54 (65. miejsce open), Maria Mazerska również druga w kat. K 65-69 z czasem 41.50 (72. miejsce open).