Piłkarze Powiśla wygrali z Bytovią II Bytów

Piotr Piesik
Piłkarze Powiśla Dzierzgoń doskonale spisują się w rozgrywkach IV ligi
Piłkarze Powiśla Dzierzgoń doskonale spisują się w rozgrywkach IV ligi Archiwum
Kolejne zwycięstwo w rozgrywkach IV ligi odnieśli piłkarze Powiśla Dzierzgoń.

Dzierzgonianie pokonali na własnym boisku Bytovię II Bytów 3:2. Do przerwy zanotowano remis 1:1. W drużynie gości zagrało trzech piłkarzy z pierwszego składu. Mecz stał na bardzo dobrym poziomie, jak na IV ligę. Widzowie obejrzeli wiele składnych akcji, sporo bramek, były też dogodne sytuacje strzeleckie.

Trzy bramki dla gospodarzy zdobył niezawodny Krzysztof Wierzba, który ma już na swoim koncie trzynaście trafień w rundzie jesiennej. Tym razem strzelał gole w 25, 80 i 85 minucie gry.

Powiśle zagrało w zestawieniu: Kasprowicz - Maluchnik (70, Muller), Zieliński, Mioduński, Hadrysiak (70, Pietrzyk), Orłowski, Kruczkowski, Waga, Galeniewski, Pliszka, Wierzba.

Po tym meczu Powiśle Dzierzgoń zajmuje 2. pozycję w tabeli IV ligi, prowadzi Rodło Kwidzyn.