Porażki piłkarzy Olimpii i Powiśla

Piłkarze Olimpii Sztum i Powiśla Dzierzgoń ponieśli niestety porażki w kolejnych meczach o mistrzostwo IV ligi.

Sztumianie przegrali z Jantarem Ustka 1:3. Pierwsza bramka dla gości padła już w 7. minucie spotkania, jak uważa większość kibiców, po wyraźnym spalonym. Piłkarze Olimpii ambitnie atakowali, starając się zdobyć bramkę, niestety w końcówce meczu dwukrotnie trafiali jeszcze zawodnicy Jantara. Honorową bramkę dla Olimpii zdobył Mateusz Głowacki w 89. minucie gry.

Powiśle Dzierzgoń walczyło z GKS Kolbudy, niestety przegrywając 1:2. Także w tym przypadku pierwszy gol został zdobyty w 7. minucie gry, lecz trafienie dla gospodarzy zanotował Daniel Mioduński. Jeszcze przed przerwą goście wyrównali, po wznowieniu gry zdobyli drugą bramkę.