(© Archiwum)

Firma jako organizacja ucząca się - pod tym hasłem odbędzie się z inicjatywy Powiatowego Urzędu Pracy w najbliższy poniedziałek w Barlewiczkach wspólne śniadanie w ramach spotkań z pracodawcami.

Pracodawców zapraszają na to spotkanie - Wojewódzki Urząd Pracy w imieniu samorządu województwa, Powiatowe Urzędy Pracy w Sztumie, Kwidzynie i Malborku. Jak zapowiadają organizatorzy, spotkanie ma być dobrą okazją do wymiany doświadczeń, dyskusji oraz nawiązania nowych kontaktów, przy okazji degustacji specjałów przygotowanych przez Zakład Aktywności Zawodowej w Sztumie. Miejscem spotkania będzie bowiem sala bankietowa ZAZ w Barlewiczkach.

Wszystko rozpocznie się o godz. 9.30. Zaplanowano kilka wystąpień, m.in. przedstawiciele Wojewódzkiego Urzędu Pracy mówić będą o diagnozie i prognozie sytuacji na lokalnym rynku pracy, także o usługach świadczonych przez Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej oraz usługach pośrednictwa pracy EURES. Psycholog Monika Reszko przedstawi kwestię pozyskiwania i utrzymywania zaangażowanych pracowników z uwzględnieniem różnic pokoleniowych, będzie to prelekcja z elementami warsztatu. Wreszcie przedstawiciele Powiatowego Urzędu Pracy mówić będą o wykorzystaniu KFS przez pracodawców w roku 2017.

Pracodawcy zainteresowani udziałem w spotkaniu powinni kontaktować się do piątku, 13 października z PUP w Sztumie pod nr. tel. 55 276 22 50 lub adresem maila gdsz@praca.gov.pl

Praca

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

aaa (gość)

imprezy sobie robią ,pamiętam jak nie miło traktowali osobę poszukującą pracę .
a tu darmowe imprezki za naszą kasę

Jarek (gość)

Pracodawcom to jeszcze urząd posiłki funduje , a do bezrobotnym to nawet miłego słowa nie powiedzą . Wstyd i żenada .