Powiśle Dzierzgoń remisuje z Amatorem Kiełpino

Michał Hadrysiak otrzymał dwie żółte kartki w meczu z Amatorem Kiełpino
Michał Hadrysiak otrzymał dwie żółte kartki w meczu z Amatorem Kiełpino Piotr Piesik
Piłkarze Powiśla Dzierzgoń zremisowali 1:1 z Amatorem Kiełpino w kolejnym spotkaniu o punkty IV ligi.

Dzierzgonianie po pierwszej części meczu przegrywali 0:1 i grali bardzo przeciętnie. Mogli przegrywać jeszcze wyżej, jednak w 27. minucie spotkania bramkarz Tomasz Kowalski obronił rzut karny.

Na drugą połowę spotkania piłkarze Powiśla wyszli znacznie bardziej zmotywowani. W 57. minucie gry Daniel Mioduński wyrównał, celnie egzekwując rzut karny. Dogodne sytuacje strzeleckie mieli jeszcze m.in. Krzysztof Wierzba i Damian Czahuk, niestety mecz zakończył się ostatecznie podziałem punktów. Od 70. minuty meczu Powiśle grało w dziesiątkę, bowiem drugą żółtą kartką ukarany został Michał Hadrysiak.

Skład Powiśla: Kowalski - M. Hadrysiak, Augustynowicz, Gajewski, Kacprowicz, Cierlicki, Wiercioch, Tomczyk (73, Chwesiuk), Drzyzga (68, Czahuk), Wierzba, Mioduński.

Po tym spotkaniu drużyna Powiśla zajmuje w tabeli IV ligi ósme miejsce z dorobkiem 38 punktów. W następnym meczu dzierzgonianie zmierzą się 26 kwietnia na wyjeździe z Wierzycą Pelplin