Powiśle Dzierzgoń wygrywa w Tczewie

W kolejnym spotkaniu o mistrzostwo IV ligi piłkarze Powiśla Dzierzgoń wygrali w Tczewie z tamtejszym Gryfem 2009 3:1.

Do przerwy wynik brzmiał 2:0 dla dzierzgonian. Dwie bramki zdobył Patryk Galeniewski - w 39. i 46. minucie gry, trzecie trafienie dołożył Szymon Waga w 20. min. Honorową bramkę dla gospodarzy zdobył znany z występów w Olimpii Sztum Patryk Kotowski w 80. minucie z rzutu karnego.

Powiśle wystąpiło w zestawieniu: Kowalski - P. Galeniewski, Hadrysiak (58. Majewski), Kruczkowski, Maluchnik, Mioduński, Orłowski (68, Muller), Mateusz Pietrzyk (77, Gajewski), Maciej Pietrzyk (77, A. Galeniewski), Waga, Wierzba.

Po tym spotkaniu Powiśle zajmuje w tabeli IV ligi czwarte miejsce z dorobkiem 39 punktów.