Premier z Gdańska. Donald Tusk - jego kariera i życie rodzinne [archiwalne zdjęcia]

Donald Tusk to pierwszy polski polityk, który dostał sprawował przez dwie kadencje urząd premiera Polski, a obecnie sprawuje drugą kadencję Przewodniczącego Rady Europejskiej. Zobaczcie archiwalne zdjęcia premiera z Gdańska - jego drogę do wielkiej politycznej kariery. Prezentujemy także fotografie rodziny jednego z założycieli Platformy Obywatelskiej.

rw, ab, dk, ił

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

09.12.2018, 19:15

a słońce peru dlaczego unika odpowiedzi o pytania o kontakty z "Henrykiem"? taki geroj a się boi w prawdzie stanąć w oczy

09.12.2018, 19:13

striała północy, słońce peru dużo obiecywał mało rabotał arbajtował

08.12.2018, 23:39

Mam nadzieje, że tym razem naród nie da się zmanipulować siłom reprezentowanym przez Tuska. Mamy POczątki kampanii przypominającej lemingom, istnienie chłopaka w krótkich sPOdenkach.
Polecane "Niebezpieczne związki POnalda Tuska" Wojciecha Sumlińskiego i Tomasza Budzyńskiego

08.12.2018, 21:09

To nazwisko nie przynosi splendoru Gdańskowi

08.12.2018, 21:08

portal nasze miasto pewnieteż w łapach nimieckich, hyży ruj to znienawidziona zakała narodu polskiego razem z bolkiem ich NOCNA ZMIANA mówi wszystko o tych arcyłotrach

07.12.2018, 15:39

Proszę nie pisać premier z Gdańska, bo to wstyd dla gdańszczan.

07.12.2018, 14:09

Merklel odchodzi zwolni się stanowisko kanclerz to lepiej brzmi niż premier.

07.12.2018, 13:32

Nie róbcie sobie jaj - TO jast wielkie NIC.

07.12.2018, 11:26

Drugą kadencje mianowali go Niemcy bez jakichkolwiek wyborów lub głosowania. Niemiecki sługus.
Jaki dziadek taki wnuczek

07.12.2018, 10:05

Gdańsk to kolebka złodziei

07.12.2018, 01:05

Obciach dla Gdańska

07.12.2018, 01:04

Her Tusk jest raczej z Niemiec

06.12.2018, 22:41

Brakuje zdjęć ze szpiegiem STASI przy jednym stole

06.12.2018, 22:32

"Niebezpieczne Związki Donalda Tuska". Zakupić, przeczytać i nastanie jasność

06.12.2018, 22:19

Rudy, rudy rydz
Nie daje nam nic
Zabrać jednak wiele może
Tak jak OFE o mój Boże!

06.12.2018, 20:59

Tusk i Nowoczesna trzeba spłacić,wyzywać PiS i to wystarczy,ciemny lud to kupi,co złego robi PiS nie weiem.Ciemniwki.

06.12.2018, 17:55

Niemiec na Prezydenta,to żart a naród do 67.Ten człowiek chciał zniszczyć Polskę,ludzie proszę was zastanówcie się na kogo chcecie głosować.Krzyczycie Pisowcy,co takiego złego zrobili,że tak plują.

06.12.2018, 17:33

Oglądam, wspominam i widzę na tych zdjęciach ok. 70 - 80 % twarzy kojarzących się z większymi, mniejszymi i ogromnymi aferami lat 80, 90, 2000 różnego pokroju . Tylko Pana Marszałka Płażyńskiego żal.

06.12.2018, 14:48

pisowskie trolle w akcji.

06.12.2018, 12:28

jest zamasowane przegotowywanie gruntu (przez POlskojęzyczne przekaziory) POd POwrót Donalda
Nikt z go tu nie chce ale wiadomo
Bez czego Rudy orzychodzi na imprezę?
Bez zaproszenia

06.12.2018, 10:56

Ch... d... i kamieni kupa!!!!!!!!!!!! Państwo działa tylko teoretycznie!!! ok. 250 mld z VAT w plecy i inne afery m. in. Amber Gold!!! Jest się czym chwalić .............. Zielona wyspa, by żyło się lepiej, NA 500 PLUS nie ma kasy!!!!!!!!!!!!

06.12.2018, 10:38

to żart? czy Niemcy kazali?