Do wypadku drogowego doszło około wtorkowego południa na drodze krajowej nr 55 na odcinku między Sztumem a Sztumską Wsią.

Kierujący dostawczym samochodem iveco stracił panowanie nad pojazdem i otarł się bokiem auta o drzewo. Samochód został poważnie uszkodzony – co widać na załączonych obok zdjęciach – i wylądował daleko poza drogą. Kierowca z obrażeniami ciała został odwieziony do szpitala. Przez kilkadziesiąt minut utrudniony był ruch drogowy, ponieważ samochody były przepuszczane wahadłowo.

Okoliczności zdarzenia bada sztumska policja.

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

sztumianka (gość)

masakra, chyba najgorszy odcinek Sztum- Sztumska Wieś. Ile tu było wypadków/ kolizji na przełomie ostatnich nawet 5-ciu lat (i wszystkie z udziałem drzewa). Ostatnio patrzyłam, niewiele jest nieuszkodzonych od jakiegoś auta. Zresztą sama jedno niestety naznaczyłam.... Ile jeszcze musi być wypadków aby wreszcie te drzewa pościnać (tak jak zrobił to kawałek dalej Kwidzyn...)? odrazu byłoby mniej pracy dla policji i pogotowia ratunkowego! Zresztą zgodnie z przepisami drzewa powinny znajdować się od krawędzi jezdni 5m. I jak tu są stosowane przepisy?