Wysokie zwycięstwo Powiśla Dzierzgoń

Archiwum
Wysokie zwycięstwo aż 6:3 w wyjazdowym meczu z Piastem Człuchów odnieśli piłkarze Powiśla Dzierzgoń, walczący o punkty w IV lidze.

Bramki dla dzierzgonian zdobywali: Krzysztof Wierzba w 11, 42 i 89. minucie gry, Michał Tomczyk w 9. minucie, Konrad Drzyzga w 18. minucie, Artur Chwesiuk w 31. minucie spotkania. Wynik do przerwy brzmiał 5:1 dla Powiśla.

Dzierzgonianie zagrali w zestawieniu: Świderski - M. Hadrysiak, Zieliński, Ruciński (80, Augustynowicz), Chyła, Wnuk (46, Orłowski), Tomczyk (70, Gajewski), Wiercioch, Drzyzga, Wierzba, Chwesiuk

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0