Diabelsko dobrzy

Jacek Skrobisz
Znamy zwycięzcę VII Turnieju Drużyn Podwórkowych w kategorii drużyn młodszych. Pierwsze miejsce zdobyli Diabelscy Snajperzy, którzy pokonali w drugiej fazie zawodów wszystkich przeciwników.

Najlepszą drużynę z rocznika 1993 i młodsi reprezentowali: Wojciech Zyska, Kacper Rogacki, Piotr Wiatrowski, Adrian Guzowski, Marcin Szpalerski, Patryk Kotowski, Filip Ostrowski, Wojciech Trzeciak, Niko Pawelczak i Michał Barnaś.
Na boiskach ciągle trwa rywalizacja w kategorii starszej. Do drugiej fazy rozgrywek awansowało 12 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. Zespoły, które zajmą pierwsze miejsca w grupach będą grały o zwycięstwo w całych rozgrywkach. Drużyny z miejsc drugich powalczą o trzecią lokatę. Finał odbędzie się 31 sierpnia. Do 24 sierpnia będą trwały mecze grupowe. Ostatnie wyniki grupy starszej: Faworyci - FC Melepety 1:2, FC Melepety - TNT 0:1, Elstar - FC Melepety 4:1, The Crows - Płonące Podeszwy 6:1, Płonące Podeszwy - Błyskawica Postolin 0:7, Wisła Sztum - Płonące Podeszwy 0:9.