Wybierz region

Wybierz miasto

  Tymon & The Transistors

  Kino-Teatr Powiśle
  Sztum, ul. Mikołaja Reja/13, +48 55 277 23 06

  20:30 Niedziela, 15 marca

  • 35zł

  Wyczekiwany od lat musical Tymona Tymańskiego już w kinach.A w marcu zespół Tymon & The Transistors ruszy w trasę koncertową z repertuarem z musicalu „Polskie gówno”

  „Polskie gówno” to wściekły musical, w którym widzom towarzyszą utwory skomponowane przez Tymona Tymańskiego, Roberta Brylewskiego i Arkadiusza Kraśniewskiego.

  Film został doceniony podczas 39. Festiwalu Filmowego w Gdyni, gdzie był prezentowany w sekcji „Inne Spojrzenie” i zdobył prestiżową nagrodę publiczności.

  Tymon & The Transistors
  Grupa Tymon & Transistors powstała w lipcu 2002 roku na Przystanku Olecko. Pierwszy skład Transistorsów to kwartet z Tymonem Tymańskim, Radkiem Skrodzkim oraz braćmi Marcinem i Filipem Gałązkami. Po paru miesiącach Skrodzkiego zastąpił sopocki basista Tomasz Kvajah Szymborski. W latach 2002-2003 grupa pracowałą nad soundtrackiem do głośnego filmu „Wesele“ w reżyserii Wojtka Smarzowskiego (w nagraniu płyty, jako goście specjalni, wzięli m.in. Lech Janerka, Robert Brylewski oraz Jacek Lachowicz). Następnie Transistorsi sporo koncertowali i pracowali nad następnym, poważniejszym w tonie materiałem, który znalazł się na drugiej płycie pt. „Don’t Panic! We’re From Poland”. W 2009 rok zespół wydał album „The Bigos Heart“ – kompilację najlepszych utworów Trupów i Czanu (dawnych formacji Tymańskiego) w nowych aranżacjach. Gościnnie pojawili się na niej Leszek Możdżer, Grzegorz Halama, Daniel Hertzov oraz Kuba Staruszkiewicz.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy nadajesz się na studia medyczne?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.