Kolejne sukcesy najtwardszego ze Sztumu. A przed nim następne wyzwania!

Witold Chrzanowski
Zdjęcia: Miłosz Bogdanowicz Fotografuje
Sztumski strażak mł. kpt. Piotr Spiżewski wziął udział w pierwszych zawodach OTF 2022 - Opole Toughest Firefighter 2022 uwzględnionych w kalendarzu imprez sportowych Komendanta Głównego PSP.

Nasz pożarnik wystartował w trzech klasyfikacjach: indywidualnej, tandemie oraz w sztafecie. Do rywalizacji przystąpiło ponad stu zawodników. W klasyfikacji indywidualnej funkcjonariusz uplasował się na 7 pozycji. W tandemie zajął 5 miejsce z Mateuszem Kapszewiczem, w sztafecie razem z kolegami z drużyny ELITA FCC TEAM SZTUM zajęli 3 miejsce. Zwieńczeniem dwóch dni rywalizacji było pierwsze miejsce z klasyfikacji sztafet mix (start z jedna kobietą) i trzecie miejsce w kategorii sztafet OPEN..
Kolejny start naszego funkcjonariusza już 10 czerwca na Mistrzostwach Polski FireFit w Toruniu.

Trzymamy kciuki za jak najwyższe lokaty!