Aleksandra Sobolewska

avatarAleksandra Sobolewska

Kwidzyn
Reporter Dziennika Bałtyckiego. Redaktor serwisu internetowego naszemiasto.pl

Acoustic Acrobats w Sztumie: Koncert ''Muzyka-Przyjaźń-Pomoc'' - zagrają dla Natalii

2012-12-06 21:50:16

Kilkadziesiąt godzin dzieli nas tylko od koncertu, który powinien stać się wydarzeniem tak od strony muzycznej jak i społecznej. Podczas imprezy charytatywnej "Muzyka-Przyjaźń-Pomoc", w najbliższy wtorek, 11 grudnia, o godz. 18. na scenie kinoteatru "Powiśle" wystąpią grupy Akkon i Acoustic Acrobats.Organizatorem koncertu są Centrum Kultury Chrześcijańskiej "Alyem", działające pod patronatem Starostwa Powiatowego w Sztumie oraz Sztumskie Centrum Kultury. Impreza poświęcona jest zebraniu funduszy na wsparcie leczenia Natalii Trafimów, mieszkanki powiatu sztumskiego, cierpiącej na stwardnienie rozsiane.

Natalia jest absolwentką Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Mikołajkach Pomorskich. W trakcie nauki wykryto u niej chorobę. Mimo licznych wyjazdów na badania i leczenie szpitalne osiągała bardzo dobre wyniki w nauce, Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza ukończyła ze średnią ocen 5,29. Podjęła studia prawnicze na Uniwersytecie Gdańskim, lecz z powodu złej sytuacji finansowej musi je kontynuować w systemie zaocznym, co z kolei uniemożliwia staranie się o stypendium.

Zobacz także: http://sztum.naszemiasto.pl/artykul/1632025,elblaskie-formy-przestrzenne-w-dzierzgoniu,id,t.html;Elbląskie formy przestrzenne w Dzierzgoniu

Organizatorzy koncertu w Sztumie podkreślają, że na rzecz Natalii przekazane zostaną wszystkie pieniądze zebrane przez wolontariuszy w trakcie koncertu, koszty organizacyjne zostaną pokryte dzięki pomocy sponsorów.

To już kolejny koncert charytatywny w Sztumie, w takich imprezach można było posłuchać i zobaczyć wykonawców tej klasy co 3moonboys, Lipali, Tymon Tymański & Transistors czy kabaret LIMO. Występowały też zespoły z naszego regionu - Szerwony Abodus i Akkon. Właśnie Akkon będzie tym razem gospodarzem koncertu, zaś gwiazdą zespół Acoustic Acrobats, mający za sobą kilkaset koncertów w Europie, Afryce i na Jamajce.

Jesteś na profilu Aleksandra Sobolewska - stronie mieszkańca miasta Kwidzyn. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj