Andrzej Rogiewicz dziesiąty w Biegu Sylwestrowym

Andrzej Rogiewicz dobrze zakończył sportowy rok - tu zdjęcie z mistrzostw Polski zrzeszenia sportowego LZS Archiwum LKS Zantyr
Dobrze zakończył rok 2013 Andrzej Rogiewicz. Zawodnik Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Zantyr Sztum zajął dziesiąte miejsce w Międzynarodowym Biegu Sylwestrowym w Szydłowie.

XXXIV Międzynarodowe Uliczne Biegi Sylwestrowe zostały rozegrane w Szydłowie, w przedostatnim dniu poprzedniego roku. W tych zawodach wystartował Andrzej Rogiewicz, zawodnik Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Zantyr Sztum.

Bieg główny rozgrywano na dystansie 8 kilometrów, w licznej i silnej obsadzie. Zwyciężył Mainas Joel Mwangi (Kenia), zawodnik drużyny Benedek Team. Uzyskał wynik 23.18, wyprzedzając Artura Kozłowskiego (Team Asklepios) oraz Dmytro Siruka z Ukrainy.

Andrzej Rogiewicz uzyskał rezultat 25.18 i uplasował się na dziesiątym miejscu. W kategorii wiekowej M-20 został sklasyfikowany na siódmej pozycji. Bieg ukończyło 136 osób.