Bardzo dobre wyniki młodych lekkoatletów Zantyra w Mistrzostwach Polski LZS

Beata Niemyjska z medalem - podopieczna trenera Zbigniewa Jażdżewskiego
Beata Niemyjska z medalem - podopieczna trenera Zbigniewa Jażdżewskiego Archiwum klubu Zantyr Sztum
Beata Niemyjska oraz Igor Tyburski reprezentowali klub Zantyr Sztum na Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe, rozgrywanych w Ciechanowie. Oboje zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.

Mistrzostwa Polski Krajowego Zrzeszenia LZS rozgrywano w kilku kategoriach wiekowych (U18, U20 i U23).

Igor Tyburski w biegu na dystansie 1500 m w kategorii U18, w swojej serii zajął 6. miejsce z czasem 4.27,54 (klub podaje, że to nowy rekord życiowy zawodnika). W łącznej klasyfikacji zajął 15. miejsce. Wystartował również w biegu na 800 m kategorii U18 - w swojej serii finiszował na 9. miejscu z czasem 2.08,04. W łącznej klasyfikacji zajął 28. miejsce.

Beata Niemyjska wystartowała w biegu na 3000 m open, zajmując w nim 7. miejsce z czasem 10.35,66 - to nowy rekord życiowy zawodniczki. W gronie juniorek uzyskała drugi rezultat.