Bartosz Mazerski drugi w Biegu Czterech Jezior w Skórczu

Archiwum klubu
Liczna grupa biegaczy Zantyra Sztum wystartowała w Biegu Czterech Jezior w Skórczu, na dystansie 15 km. Drugi na mecie był Bartosz Mazerski.

Bieg wygrał Mateusz Niemczyk ze Starogardu Gdańskiego w czasie 48.57, Bartosz Mazerski uzyskał wynik 49.51. Na 12. miejscu sklasyfikowany został Seweryn Jażdżewski (56.23), na 29. pozycji Jan Giembicki (59.24), na 45. miejscu Krzysztof Spalk (1.02.03). Na 62. miejscu finiszował sztumianin Tomasz Chabowski (1.03.44), miejsce 67. zajął Piotr Nowosielski z Zantyra (1.04.02), na 115. pozycji został sklasyfikowany Leon Treć (1.06.50), miejsce 137. zajął Krzysztof Kamiński (1.08.41), na 186. pozycji na metę dotarł Mieczysław Dobrenko (1.11.48), wygrywając też kategorię M-70.

W konkurencji kobiet na 20. miejscu linię mety osiągnęła Patrycja Pipała (.1.12.43), miejsce 55. zajęła Krystyna Nickel z Czernina (1.24.57).