Bartosz Mazerski wygrał bieg I Kogucia Dycha

Piotr Piesik
Bartosz Mazerski wygrał bieg I Kogucia Dycha Archiwum
Znakomicie spisali się reprezentanci sztumskiego Zantyra w zawodach lekkoatletycznych w Kurzętniku. Bartosz Mazerski wygrał bieg I Kogucia Dycha.

Były to ogólnopolskie zawody, po raz pierwszy zorganizowane i przeprowadzone w Kurzętniku. Bartosz Mazerski wygrał bieg I Kogucia Dycha, rozgrywany na dystansie 9,3 km. Sztumianin uzyskał rezultat 29.38 min. Dziesiąte miejsce zajął Mariusz Kowalski z rezultatem 32.56, natomiast jedenasty na mecie był Arkadiusz Piróg z czasem 33.34.

Magdalena Bucewka zajęła 42. miejsce w łącznej klasyfikacji z czasem 39.49, była też trzecia w konkurencji kobiet.

Przypominamy, że do 30 lipca można głosować na Bartosza Mazerskiego w plebiscycie Idee Kaffee, dzięki któremu zawodnik ma szansę wystartować w maratonie na Antarktydzie. Link do konkursu - http://www.konkurs.ideekaffee.pl/zaglosuj/events/eveI; nick: go go mazer
Pamiętajmy, aby po głosowaniu kliknąć link potwierdzający na swojej poczcie!

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0