Dobry występ sztumian w Szpęgawsku

PP
Bogdan Cebula w trakcie treningu
Bogdan Cebula w trakcie treningu Piotr Szymański
Bardzo dobrze zaprezentowali się sztumscy zawodnicy w XXVIII Biegu Szpęgawskim Szlakiem Martyrologii Ludności Pomorza, na trasie z Szpęgawska do Starogardu Gdańskiego.

W biegu głównym na starcie stanęło ponad 450 zawodników, w tym siedmiu sztumian. 53. miejsce zajął Bogdan Cebula, drugi w kategorii M-50, 141. pozycję wywalczył Mieczysław Dobrenko, najlepszy w kategorii M-70. Pozostali sztumianie zajęli następujące miejsca: 61. Rafał Chętnik, 79. Piotr Nowosielski, 85. Sławomir Rozenberg, 91. Andrzej Łukomski, 94. Leszek Skoczyński, 103. Grzegorz Pepliński. Bieg wygrał Artur Kozłowski (MULK MOS Sieradz), wicemistrz Polski w biegach przełajowych.
Dodać warto, że w biegach towarzyszących, Wojciech Pastewski zajął 2. miejsce w grupie chłopców klas III-IV.