Jedni przegrali, drudzy wygrali

PP
Olimpia Sztum nie sprostała rezerwowej drużynie Arki Gdynia w kolejnym spotkaniu o punkty w IV lidze piłki nożnej. Powiśle Dzierzgoń wygrało natomiast z Orlętami Reda.

Sztumianie stracili aż sześć bramek, nie zdobywając żadnej. Nie ma jednak co ukrywać, że Olimpia nie była faworytem tego spotkania, na dodatek na obcym boisku. Rezerwy Arki to zdecydowany lider ligi. Wynik do przerwy był jeszcze przyzwoity – 0:2, niestety już 3 minuty po wznowieniu gry padła kolejna bramka.
Olimpia zagrała w składzie: Dębowski - A. Hadrysiak, Neumann, Korda, M. Pluta, Szaniawski (87 Lignowski), Damięcki, P. Kotowski, Mateusz Pietrzyk, Pudlik, Wilmański.

Powiśle Dzierzgoń walczyło na własnym stadionie z Orlętami Reda, trzecim zespołem w tabeli. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla gospodarzy. Bramki zdobywali Jakub Gronowski w 16. i Karol Kacprowicz w 86. minucie. Gol dla gości padł już w 12. minucie gry.
Skład Powiśla: Świderski – Chwesiuk, Żebrowski, Gajewski, Cierlicki, Zieliński (8 Czahuk, 65 Kacprowicz), Komorowski, Wojtkiewicz, Ruciński (38 Borowiecki, 80 Folusiewicz), Kaczmarczyk, Gronowski.