Powiśle II remisuje na własnym boisku

PP
Nie udało się piłkarzom Powiśla II Stare Miasto zdobyć kompletu punktów w meczu o mistrzostwo V ligi z Wisłą Korzeniewo. Na boisku w Stary Mieście padł remis 1:1.

Do przerwy żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki, choć nie brakowało dogodnych sytuacji strzeleckich. Na początku II połowy gospodarze zaatakowali większymi siłami, po czym "nadziali się" na kontratak Wisły. W 55 minucie goście objęli prowadzenie. Powiśle ambitnie dążyło do wyrównania i cel osiągnęło w 85 minucie gry, kiedy rzut karny wykorzystał Przemysław Lisiewicz. Spotkanie zakończyło się ostatecznie podziałem punktów. Powiśle gra coraz solidniej, lecz widoczny jest brak skutecznych napastników.

Powiśle II Stare Miasto zagrało w zestawieniu: Beger – K. Lisiewicz, Karwowski, K. Kasprzak, Ł. Kasprzak, Kopylec, Patryk Lisiewicz (82, Komorowski), Jędrzejewski (70, Bobko), Roszkowski, Przemysław Lisiewicz, Kwiatkowski.