Remis Olimpii w meczu wyjazdowym

Olimpia Sztum podzieliła się punktami w spotkaniu IV ligi z drużyną Aniołów Garczegorze. Remis Olimpii w meczu wyjazdowym uznać wypada za sukces, wszak sztumianie są beniaminkiem ligi.

Na boisku w Garczegorzu padł rezultat 1:1. Wynik ustalono do przerwy. Gospodarze objęli prowadzenie w 29. minucie spotkania, wyrównał Mateusz Pietrzyk na kilka sekund przed zakończeniem I połowy.

Olimpia zagrała w zestawieniu (podajemy za strona internetową klubu): Więckowski - A. Hadrysiak, Roszkowski, Korda, Neumann, Mateusz Pietrzyk, Jasiński, Maciej Pietrzyk, Kotowski, Olszewski (58, Maciąg), Wilmański.

Remis Olimpii w meczu wyjazdowym powoduje, że sztumianie zgromadzili dotychczas 4 punkty w czterech meczach i zajmują 12. miejsce w tabeli IV ligi. Powiśle Dzierzgoń z dorobkiem 9 punktów plasuje się na 4. pozycji w tabeli.