Sztumianie widoczni w Grand Prix Elbląga

PP
Bogdan Cebula na trasie Grand Prix Sztumu
Bogdan Cebula na trasie Grand Prix Sztumu Piotr Piesik
Ostatnie tygodnie stoją pod znakiem dobrych występów sztumian w rozmaitych zawodach lekkoatletycznych. Dobre wiadomości nadeszły z Elbląga, gdzie rozgrywano szósty bieg cyklu X Grand Prix Elbląga w Biegach Przełajowych.

Wystartowało tam tylko trzech reprezentantów LKS Zantyr, lecz byli bardzo widoczni na trasie. Jak informuje prezes klubu Ryszard Mazerski, najlepiej wypadł Rafał Chętnik, który zajął trzecie miejsce w biegu głównym na dystansie 5 km. Szóstą lokatę zajął Bogdan Cebula, osiemnasty pojawił się na mecie Mieczysław Dobrenko. Wszyscy trzej zawodnicy wygrali swoje kategorie wiekowe – odpowiednio M-30, M-50 i M-70. M. Dobrenko ponadto jest liderem swej kategorii po sześciu biegach Grand Prix Elbląga.