Sztumianie wygrywają w Smętowie!

PP
Bogdan Cebula na trasie biegu o Grand Prix Sztumu
Bogdan Cebula na trasie biegu o Grand Prix Sztumu Piotr Piesik
Bogdan Cebula i Wojciech Pastewski z Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Zantyr wygrali swoje konkurencje w Crossie Smętowskim oraz Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Biegach Przełajowych.

Bogdan Cebula zwyciężył w konkurencji masters (rocznik 1961 i starsi) na dystansie 5 kilometrów. Nasz zawodnik uzyskał wynik 18 min. 18 sek. Wojciech Pastewski okazał się najlepszy w biegu chłopców młodszych (rocznik 2000 i młodsi) na dystansie 750 m.
W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Biegach Przełajowych w Smętowie Rafał Bułaj w biegu na 2 km i Michał Kopecki w biegu na 3 km zajęli czwarte miejsca.
Dzięki dobrym rezultatom biegaczy różnych generacji wiekowych LKS Zantyr zajął piąte miejsce w klasyfikacji drużynowej.
Dobra wiadomość nt. startów naszych lekkoatletów nadeszła również z Kołobrzegu. W XXV Międzynarodowym Biegu Zaślubin na dystansie 15 km Bartosz Mazerski zajął drugie miejsce.

Dramat Pawła Brożka. Czy zakończy karierę?