Sztumscy biegacze wystartowali w zawodach "Parkowa Piątka z Grupą Malbork"

Archiwum LKS Zantyr Sztum
Liczna grupa sztumskich lekkoatletów pojawiła się na starcie zawodów "Parkowa Piątka z Grupą Malbork", które odbyły się na trasach wytyczonych w Parku Miejskim w Malborku. Bieg główny odbywał się na dystansie 10,3 km.

Najlepszy wynik uzyskał wiecznie młody Bogdan Cebula, który z rezultatem 40.56 zajął 12. miejsce w klasyfikacji open, ponadto wygrał kategorię wiekową M-50.

Rafał Lizińczyk z czasem 43.38 uplasował się na 21. miejscu, Zbigniew Jażdżewski - 47.01 - zajął 43. miejsce, był też drugi w kat. M-50.

Mirosław Anaczkowski z czasem 47.40 zajął 50. miejsce i wygrał kategorię wiekową M-60+. Kolejne lokaty sztumian: 89. Ryszard Żemetro 51.30; 97. Kamil Markowski 53.09; 125. Zdzisław Tryba 55.22.