Sztumska Liga Baśki 2018 zakończyła rozgrywki turniejem w Czerninie [ZDJĘCIA]

Piotr Piesik
Turniej Sztumskiej Ligi Baśki w Czerninie
Turniej Sztumskiej Ligi Baśki w Czerninie Zbigniew Zwolenkiewicz
Stefan Smoliński z Krastud wygrał ostatni turniej Sztumskiej Ligi Baśki 2018, triumfował także w łącznej klasyfikacji tego cyklu.

Ostatnie zawody tegorocznej edycji Sztumskiej Ligi Baśki zorganizowano w Klubie Osiedlowym w Czerninie. Tradycyjnie rywalizowano na dystansie 4 rund, po 32 rozdania.

Jak podaje wytrwały propagator baśki na Powiślu, Zbigniew Zwolenkiewicz, Stefan Smoliński wygrał czerniński turniej przed Zygmuntem Słupeckim ze Sztumu oraz Włodzimierzem Królem z Mikołajek Pomorskich.

Zwycięzcą Sztumskiej Ligi Baśki 2018 został również Stefan Smoliński, przed Marianem Smeją ze Sztumu i Tomaszem Soukupem z Jasnej.

Wszystkim uczestnikom rozgrywek serdecznie gratulujemy! Obok zdjęcia udostępnione przez Zbigniewa Zwolenkiewicza - dziękujemy!