Wyjazdowy sukces piłkarzy Powiśla Dzierzgoń

PP
Powiśle Dzierzgoń chyba ma za sobą pewien kryzys, który spowodował "obsunięcie się" w dół tabeli IV ligi. Piłkarze z Dzierzgonia wygrali na wyjeździe z KS Chwaszczyno 3:2.

Bramki dla dzierzgonian zdobywali Artur Chwesiuk – w 26 i 87 minucie, oraz Jakub Gronowski z rzutu karnego w 83 min. Do przerwy prowadzili gospodarze 2:1. Powiśle pokazało jednak bardzo skuteczną końcówkę, najpierw doprowadzając do remisu po rzucie karnym, podyktowanym za odbicie ręką piłki zmierzającej do siatki, zaś kilka minut przed zakończeniem gry w zamieszaniu podbramkowym najlepszym refleksem wykazał się Chwesiuk.

Powiśle zagrało w Chwaszczynie w składzie: Świderski – Augustynowicz, Zieliński, Bielicki (78, Chyła), Gajewski, Cierlicki, Żebrowski, Basiński (83, Kacprowicz), Czahuk (65, Berk), Chwesiuk, Gronowski.

Czy Biało - Czerwoni zatriumfują w stolicy?