Andrzej Rogiewicz drugi w biegu w Tucholi

Piotr Piesik
Archiwum klubu
Dwóch reprezentantów Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Zantyr wystartowało w V Biegu Świętego Huberta w Tucholi. Drugie miejsce zajął w tych zawodach Andrzej Rogiewicz.

Bieg w Tucholi rozgrywano na dystansie 15 km. Andrzej Rogiewicz przegrał na finiszu zaledwie o sekundę z Dawidem Klayborem (Runners Jeżewo). Zawodnik Zantyra uzyskał wynik 49.31. Drugim z naszych biegaczy był niezmordowany Mieczysław Dobrenko, który zajął 213. miejsce w łącznej klasyfikacji, zarazem drugie w kategorii wiekowej M-70 plus. Bieg w Tucholi ukończyło 438 osób.