Andrzej Rogiewicz jedenasty w mistrzostwach Polski

Archiwum klubu
Andrzej Rogiewicz wystartował w biegu na 10 km w trakcie 23. Biegu św. Dominika - rywalizacja toczyła się o mistrzostwo Polski na tym dystansie w biegach ulicznych.

Reprezentant Zantyra Sztum zajął 16. miejsce w łącznej klasyfikacji, obejmującej również zawodników zagranicznych - w klasyfikacji mistrzostw Polski był jedenasty z czasem 31.45. Bieg wygrał Dmytro Lashyn z Ukrainy - 29.30, drugi na mecie był Szymon Kulka (Lipinki) z rezultatem o 3 sekundy gorszym, on też zdobył tytuł mistrza Polski.

16, miejsce w mistrzostwach Polski zajął znany w Sztumie Patryk Sowiński z Sambora Tczew, , na 19. miejscu w MP zakończył bieg Karol Kaliś (Susz).