Andrzej Rogiewicz wicemistrzem Polski!

PP
Zdjęcie wykonane na mistrzostwach Zrzeszenia LZS – tam Rogiewicz był pierwszy
Zdjęcie wykonane na mistrzostwach Zrzeszenia LZS – tam Rogiewicz był pierwszy Archiwum
Srebrny medal Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Biegach Przełajowych w Szczecinie zdobył Andrzej Rogiewicz, zawodnik LKS Zantyr. To już kolejny sukces biegacza w tym roku. Gratulujemy!

Zawody w konkurencji juniorów rozgrywano na dystansie 6 km. Andrzej Rogiewicz zajął drugie miejsce, przegrywając tylko z Szymonem Kulką, faworytem biegu. Medal Rogiewicza był jedynym krążkiem, zdobytym w Szczecinie przez reprezentantów województwa pomorskiego.

Bardzo dobrze zaprezentował się też , który w biegu juniorów młodszych na dystansie 5 km zajął punktowane, 25. miejsce, w stawce ponad 70 zawodników. To pierwszy sezon startów Michała w konkurencji juniorów młodszych.

Przypomnijmy, że Andrzej Rogiewicz zdobył już w tym roku brązowy medal Halowych Mistrzostwa Polski Jhttp://s.naszemiasto.pl/g/panel/edytor/b.gifuniorów w Spale na 3000 m, wygrał też Mistrzostwa Okręgu w Biegach Przełajowych w Sztumie oraz Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych w Białej Podlaskiej. Jego trenerem jest Bartosz Mazerski