Andrzej Rogiewicz wygrał Bieg Niepodległości w Malborku

Sztumianie licznie wystartowali w Malborku
Sztumianie licznie wystartowali w Malborku Archiwum klubu
Liczna grupa biegaczy z powiatu sztumskiego stanęła na starcie XXVI Biegu Niepodległości w Malborku. Zawody zakończyły się zwycięctwem Andrzeja Rogiewicza - gratulujemy!

Bieg rozgrywano na dystansie 10 km. Andrzej Rogiewicz uzyskał rezultat 32.35. W pierwszej dziesiątce uplasował się także Rafał Chętnik - siódmy z czasem 35.35 (wygrał też kategorię wiekową M-30.

Na uwagę zasługuje start Szymona Kosmali, który najpierw zajął drugie miejsce w biegu uczniów szkół ponadgimnazjalnych na dystansie 1700 m, potem w biegu głównym był trzynasty z czasem 36.53.

Więcej szczegółów w najbliższym wydaniu dodatku "Powiśle Sztum i Dzierzgoń".