Andrzej Rogiewicz wystartował w Tilburgu

Archiwum klubu
Andrzej Rogiewicz (Zantyr Sztum) pobiegł w Międzynarodowym Biegu Przełajowym w Tilburgu w Holandii. Zawodnik uplasował się na 10. miejscu w gronie młodzieżowców.

International Warandecross Tilburg rozgrywano na dystansie 10 km, wspólnie biegli seniorzy i młodzieżowcy. Zawodnik Zantyra uzyskał rezultat 33.05, który dał mu 10. miejsce w konkurencji młodzieżowców i 48. w łącznej klasyfikacji.

Bieg wygrał Khalid Choukoud (Holandia) z czasem 30.03, najlepszy z reprezentantów Polski Emil Dobrowolski finiszował na 21. miejscu z czasem 31.46. W konkurencji kobiet na dystansie 8 km zwyciężyła Sifan Hassan (Holandia) z czasem 27.32, najlepsza z Polek Violetta Frankiewicz na 7. pozycji z czasem 28.41.

Start w Tilburgu to dla Andrzeja Rogiewicza jeden z etapów przygotowań do mistrzostw Polski w biegach przełajowych w Krakowie.