Arkadiusz Piróg mistrzem Polski!

Arkadiusz Piróg (tu na trasie Sztumskiego Biegu Solidarności) zdobył mistrzostwo Polski pracowników oświaty Piotr Piesik
Arkadiusz Piróg został mistrzem Polski pracowników oświaty w maratonie. Zawody rozgrywano w Toruniu. Gratulujemy!

Zawodnik Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Zantyr wystartował w XXXI Maratonie Toruńskim, w trakcie którego toczyły się też IX Mistrzostwa Polski Pracowników Oświaty. W końcowej klasyfikacji maratonu Arkadiusz Piróg zajął ósme miejsce z rezultatem 2.46,03. Był zarazem czwarty w kategorii wiekowej M-30. Miał szanse uzyskania jeszcze lepszego czasu, być może pobicia rekordu życiowego, jednak przeszkodziły temu niekorzystne warunki atmosferyczne na trasie maratonu.

Gratulujemy tytułu mistrzowskiego wśród pracowników oświaty - Arkadiusz Piróg jest nauczycielem wychowania fizycznego - oraz bardzo dobrego wyniku na trasie maratonu!