Bartosz Mazerski wygrywa bieg wokół Jeziora Narie

Bartosz Mazerski zdecydowanie wygrał bieg wokół Jeziora Narie
Bartosz Mazerski zdecydowanie wygrał bieg wokół Jeziora Narie Archiwum klubu
Zwycięstwem Bartosza Mazerskiego zakończył się XV Bieg O Kryształową Perłę Jeziora Narie. Zawodnik Zantyra Sztum był najlepszy na trudnej trasie, długości 33 kilometrów. Bartosz Mazerski uzyskał czas 1.52,46.

W biegu tym wystartowało jeszcze kilku innych reprezentantów Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Zantyr oraz mieszkańców powiatu sztumskiego. Na 99. miejscu finiszował Leon Treć - 2.40,00, miejsce 139. zajął Leszek Skoczyński - 2.47,37, na 140. pozycji sklasyfikowano Lecha Piotrowskiego - 2.47,38, na 152. miejscu uplasował się Piotr Jaskot (Gościszewo) - 2.50,01, na 248. pozycji Andrzej Ludwik - 3.16,26, na 254. miejscu bieg ukończył Radosław Meryk (Gościszewo) - 3.20,08. Bartosz Mazerski wygrał również swoją kategorię wiekową.

W V Marszu Nordic Walking wokół Jeziora Narie na dystansie 22 km uczestniczyły Elwira Piotrowska, Anita Ludwik, Alicja Skoczyńska i Mirosława Treć