Dobre wyniki sztumian w Człuchowie i Mogilnie

opr. PP
Archiwum LKS Zantyr Sztum
Dominik Lisowski zdobył srebrny medal w Międzywojewódzkich Mistrzostwach w Biegach Przełajowych w Człuchowie. Bardzo dobre wyniki zanotowali też inni biegacze Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Zantyr.

Dominik Lisowski jest podopiecznym trenera Bartosza Mazerskiego. W biegu młodzików na dystansie 2000 m przegrał tylko z Leszkiem Ginterem, zawodnikiem klubu Talex Borzytuchom.
W biegu na dystansie 3000 m dobre szóste miejsce zajął Marcin Kopecki.

Identyczne, szóste miejsce zajął Michał Karwiński, startujący w biegu juniorów młodszych na dystansie 3000 m w ramach tzw. Crossu Człuchowskiego.

Kilkoro reprezentantów Zantyra wystartowało w II Zimowym Biegu Dębowym w Dąbrowie koło Mogilna na dystansie 15 km. Najlepszy wynik uzyskała Magdalena Bucewka - dziesiąta w konkurencji kobiet. W marszu nordic walking na 15 km trzeci był Mirosław Anaczkowski, siódmy zaś Jan Kołpak.

Gratulujemy znakomitych wyników. Szczegółowe informacje w najbliższym wydaniu dodatku "Powiśle Sztum i Dzierzgoń". Obok fotografia udostępniona nam przez prezesa LKS Zantyr, Ryszarda Mazerskiego.