Dobry bieg sztumian w Tucholi

Piotr Piesik
Mieczysław Dobrenko (tu podczas Sztumskiego Biegu Solidarności) utrzymuje doskonałą sprawność i kondycję Piotr Piesik
Kilku reprezentantów Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Zantyr stanęło na starcie IV Biegu św. Huberta w Tucholi. Zawody były zarazem I Mistrzostwami Myśliwych.

Bieg rozgrywano na dystansie 15 km. Najlepszy rezultat osiągnął Jan Giembicki, który z czasem 59.06 uplasowa się na 27. miejscu. Czas 1.00,29 Bogdana Cebuli dał mu 34. miejsce oraz 3. pozycję w kategorii wiekowej M-50. Arkadiusz Dobrenko uzyskał czas 1.04,34 - uplasował się na 74. miejscu w łącznej klasyfikacji, był też trzeci w gronie myśliwych. Na 162. miejscu z czasem 1.11,37 finiszował Andrzej Babieczko. Na 165. pozycji z rezultatem 1.11,40 - Mirosław Anaczkowski. Miejsce 172. z czasem 1.12,40 zajął Mieczysław Dobrenko, zarazem wygrywając kategorię M-70. Gratulujemy!