Klasa A. Cieszą się w Waplewie i Starym Targu

Z zmiennym szczęściem grały nasze drużyny w piłkarskiej klasie A. Sukces odniosły LKS Waplewo i Powiśle Stary Targ, Powiśle II Stare Miasto i Ruch Gościszewo niestety uległy przeciwnikom.

LKS Waplewo Wielkie pokonał na własnym boisku Juranda Lasowice 2:1. Bramki dla gospodarzy strzelali Michał Gut i Krzysztof Kierzkowski.
Waplewo zagrało w składzie: P. Chrobociński, Sarnecki, Rucki, Fituła, Kornacki, Czarnecki (od 50 min. Kopka), Sidorowicz, Nadolski (od 75 min. Gut), Zimny (od 70 min. Nowakowski), Gut, Kierzkowski (od 85 min. M. Chrobociński). Zespół z tej samej gminy, Powiśle Stary Targ, zdobył trzy punkty, wygrywając z Spójnią Sadlinki 1:0 po bramce Tomasza Knapika.
Powiśle II Stare Miasto uległo na własnym boisku Mewie Gniew 1:2. Wynik jest zaskakujący, ponieważ w zespole gości wystąpiło kilku juniorów, gospodarze mieli wyraźną przewagę. Nie potrafili jednak udokumentować jej bramkami. Trafił jedynie Mateusz Ossowski w 48 min. Goście wyrównali na 10 minut przed zakończeniem meczu. W 87 minucie Powiśle nie wykorzystało stuprocentowej sytuacji strzeleckiej, zaś kontratak piłkarzy z Gniewu zakończył się powodzeniem.
Skład Powiśla: Beger - Witkowski, D. Dziwisz, Ł. Kasprzak, Goliński, K. Kasprzak, Balkiewicz, Jędrzejewski, Lisiewicz, Ossowski, Bobko.
Ruch Gościszewo został niestety rozgromiony w Subkowach przez tamtejszego Orła aż 6:1. Honorową bramkę dla Ruchu strzelił Wasilewski. Wypada uzupełnić, że od 10 minuty gościszewianie grali w osłabieniu, po czerwonej kartce dla Frąckowiaka.
Zestawienie Ruchu: Milanowski - Wojtczak, Gostumski (od 15 min. Hawryszkiewicz), Roszkowski, Frąckowiak, Kiełkowski, Chat (od 70 min. Lizińczyk), Borowiecki (od 65 min. Mirek), Sławuta, Wasilewski, Matyszczak (od 55 min. Skowroński).