Kolejna porażka Powiśla II Stare Miasto

PP
Trwa niedobra passa piłkarzy Powiśla II Dzierzgoń, których z racji występowania na swoim stadionie w Starym Mieście, na prośbę klubu, przedstawiamy jako Powiśle II Stare Miasto. Zanotowali kolejną porażkę, tym razem z Deltą Miłoradz.

Goście wygrali 2:1, prowadząc do przerwy 1:0. Jak informuje Mirosław Bobko, kierownik drużyny Powiśla, mecz zaczął się niezwykle pechowo dla gospodarzy, którzy stracili bramkę już w 1. minucie gry. Czyżby brakowało koncentracji? To nie pierwszy taki przypadek...

Na początku II części spotkania piłkarze z Powiśla mocniej zaatakowali, lecz "nadziali się" na kontratak i było już 0:2. Rozmiary przegranej udało się zmniejszyć po samobójczym trafieniu jednego z piłkarzy Delty. Nie udało się niestety wyrównać, chociaż piłkarze Powiśla atakowali do samego końca. Cieszy, że lepiej wytrzymali to spotkanie pod względem kondycyjnym, a do tzw. motoryki było wcześniej bardzo wiele uwag krytycznych.

Skład Powiśla II w meczu z Deltą Miłoradz: Beger - Kopylec (od 78. min. Goliński), K. Kasprzak, Kwiatkowski, Karwowski, Patryk Lisiewicz, Przemysław Lisiewicz, K. Lisiewicz, Ł. Kasprzak, Dziwisz, Roszkowski.