Kolejne starty młodych kolarzy sztumskiego Lidera

Archiwum klubu
Młodzi kolarze sztumskiego Lidera wystartowali w wyścigu jazdy indywidualnej na czas oraz wyścigu ze startu wspólnego w Młyńcu.

W trudnych zawodach (jazda indywidualna na czas nazywana jest "etapem prawdy") bardzo dobrze spisał się Julian Plewako w kategorii żak - był trzeci. Hubert Zaboronek uplasował się na 17. pozycji.

W gronie młodzików Daniel Falkowski zajął 11. miejsce, Mateusz Tengowski na 13. pozycji.

Drugiego dnia rozegrano wyścig ze startu wspólnego. Hubert Zaboronek finiszował na 16. miejscu, Julian Plewako nie startował.

Jeszcze lepiej pojechali młodzicy - Daniel Falkowski był szósty, Mateusz Tengowski dziewiąty. Gratulujemy!