Kolejne zwycięstwo piłkarzy Powiśla

Archiwum
W meczu o mistrzostwo IV ligi piłki nożnej pomiędzy Powiślem Dzierzgoń a Wietcisą Skarszewy padł wynik 2:0. Kolejne zwycięstwo piłkarzy Powiśla sprawia, że klub z Dzierzgonia plasuje się w ścisłej czołówce tabeli.

Bramki dla dzierzgonian zdobyli Sebastian Zieliński w 75. oraz Robert Felski w 85. minucie spotkania. Gospodarze zagrali w zestawieniu: Świderski - Zieliński, M. Hadrysiak, Gajewski, Kacprowicz, Żebrowski, Ruciński (90, Orłowski), Czahuk, Tomczyk (70, Bielicki), Felski, Drzyzga.

Zwycięstwo Powiśla było niezagrożone, choć bramki padły dopiero w końcówce spotkania. Dodać warto, że od 48. minuty dzierzgonianie grali w osłabieniu, po drugiej żółtej kartce dla Gajewskiego. Mimo to potrafili strzelić dwie bramki i zwyciężyć.

Kolejne zwycięstwo Powiśla to już czwarta wygrana w pięciu kolejkach rundy jesiennej.