Kolejne zwycięstwo Powiśla Dzierzgoń

Archiwum
Kolejne zwycięstwo odnieśli piłkarze Powiśla Dzierzgoń w meczu o mistrzostwo IV ligi. Pokonali w spotkaniu wyjazdowym Wikęd Luzino 2:0 po bramkach Michała Tomczyka i Roberta Felskiego.

Powiśle zagrało w składzie: Świderski - M. Hadrysiak, Gajewski, Zieliński, Kacprowicz, Czahuk (90, Orłowski), Ruciński (70, Żebrowski), Tomczyk (80, Bielicki), Chyła, Felski, Wierzba (70, Drzyzga).

Michał Tomczyk zdobył bramkę w 70. minucie spotkania, celnie egzekwując rzut karny. Robert Felski podwyższył prowadzenie Powiśla w 90. minucie. Jak informuje dyrektor klubu Krzysztof Mamczarz, piłkarze z Dzierzgonia przez całe spotkanie posiadali wyraźną przewagę nad drużyną beniaminka IV ligi. Nie wykorzystali kilku dogodnych sytuacji strzeleckich, mimo to zwycięstwo Powiśla jest w pełni zasłużone.