Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Kopecki medalista

PP
Michał Kopecki na trzecim stopniu podium w Gdańsku
Michał Kopecki na trzecim stopniu podium w Gdańsku B. Mazerski
Powracamy do bezsprzecznego sukcesu Michała Kopeckiego, młodego zawodnika Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Zantyr Sztum, który w Halowych Mistrzostwach Okręgu Młodzików w Gdańsku zdobył brązowy medal w biegu na 2000 m. Jego trener, Bartosz Mazerski, przesłał nam zdjęcie dekoracji zwycięzców biegu.

Przypomnijmy, że Michał zajął trzecie miejsce z czasem 6.38,51 s. Wyprzedzili go Dominik Serafinowski (Talex Borzytuchom) i Patryk Błaszczyk (Jantar Ustka). Sztumianin czuje niedosyt, bowiem rok temu zajął II miejsce na międzywojewódzkich mistrzostwach młodzików i znalazł się w finale mistrzostw Polski. Jak sam stwierdził, biegło mu się w Gdańsku wyjątkowo ciężko.
Oby ten medal był zwiastunem kolejnych sukcesów tak Michała, jak i jego trenera.n[a]http://**