Lech Piotrowski z Koroną Maratonów

Lech Piotrowski (z prawej) i Sławomir Rozenberg na mecie Biegu Rzeźnika w ubiegłym roku Archiwum LKS Zantyr
Lech Piotrowski dołączył do prestiżowego grona maratończyków, którzy zdobyli Koronę Polskich Maratonów. Aby się tym pochwalić, należy ukończyć maratony w Dębnie, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu w czasie 24 miesięcy od startu w pierwszym z tych biegów.

W trakcie ostatniego weekendu rozegrano maraton w Dębnie. Na 122. miejscu finiszował Marcin Klonowski z czasem 3.10,11 (21. miejsce w kategorii M-20), miejsce 704. zajął właśnie Lech Piotrowski z rezultatem 3.48,10 (37. pozycja w kat. M-50).

Biegu nie ukończyli niestety Magdalena Bucewka i Mirosław Anaczkowski. Linię mety przekroczyły 2102 osoby.