Młodzi kolarze Lidera wciąż w dobrej formie

Marta Kamrowska przed startem wyścigu w Małym Rudniku
Marta Kamrowska przed startem wyścigu w Małym Rudniku Archiwum klubu
W dobrej dyspozycji utrzymują się nadal młodzi kolarze sztumskiego klubu Lider. Znaleźli się w czołówce wyścigu szosowego w Małym Rudniku koło Grudziądza.

Jak podają trenerzy Lidera, bardzo dobrze zaprezentowała się w wyścigu młodziczek Marta Kamrowska, przegrywając miejsce na podium o przysłowiowy błysk szprychy. Wśród młodzików ósmy finiszował Mateusz Skoczyński, wcześniej bardzo aktywny na trasie.

Ponadto w konkurencji młodzików Piotr Lewandowski zajął 31. miejsce, Przemysław Zagańczyk został sklasyfikowany na 35. pozycji, Dominik Wiechowski na 37. Był to już ostatni wyścig szosowy w tym sezonie kolarskim.