Nasi piłkarze ze zmiennym szczęściem

PP
W środę rozegrano awansem XXX kolejkę spotkań IV ligi piłki nożnej. Drużyny z powiatu sztumskiego walczyły tym razem na obcych boiskach.

Powiśle Dzierzgoń pojechało do Ustki na mecz z tamtejszym Jantarem. Przeciwnik to ostatnia drużyna w tabeli, zgodnie z przewidywaniami dzierzgonianie pokonali rywala 3:1.

Olimpia Sztum rozgrywała mecz z Chojniczanką II/Jantarem Pawłowo. Do przerwy rezultat brzmiał 2:2, niestety w drugiej połowie spotkania bramki zdobywali już tylko gospodarze. Mecz zakończył się wynikiem 6:2 dla Chojniczanki.

W trakcie najbliższego weekendu Powiśle podejmuje Orlęta Reda (sobota, godz. 16.), natomiast Olimpia wyjeżdża do Gdyni na mecz z liderem tabeli, rezerwami Arki (niedziela, godz. 17).