Piłkarze zagrali ze zmiennym szczęściem

Archiwum
Piłkarze drużyn czwartoligowych z powiatu sztumskiego rozegrali mecze 7. kolejki. Rywalizowali ze zmiennym szczęściem.

Olimpia Sztum uległa na własnym boisku drużynie Startu Miastko 0:1. Zwycięska bramka dla przeciwników padła w końcówce spotkania. Jak podaje na internetowej stronie klubu Jakub Dobrowolski, sztumianie zagrali w zestawieniu: Więckowski - A. Hadrysiak, Korda, Roszkowski, D. Pluta (77, Pudlik), Mateusz Pietrzyk, Maciej Pietrzyk (60, Marszałkowski), Wilmański, W. Pliszka, P. Kotowski, M. Pluta.

Powiśle Dzierzgoń odniosło cenne wyjazdowe zwycięstwo w Lęborku z tamtejszą Pogonią 4:2. Do przerwy było 2:2. Bramki dla dzierzgonian zdobywali: Michał Tomczyk 2 (w 25. i 35. minucie gry), Krzysztof Wierzba (50) oraz Damian Czahuk w 60. minucie spotkania.

Powiśle zagrało w zestawieniu: Kowalski - Augustynowicz, Ruciński, J. Zieliński, Maluchnik, Borys, Mioduński, D. Orłowski (70, Wnuk), Tomczyk (80, Cierlicki), Czahuk (80, Drzyzga), Wierzba.

Po 7. kolejce IV ligi Powiśle zajmuje w tabeli 9. miejsce z dorobkiem 10 punktów, Olimpia plasuje się na 13. pozycji z 7 punktami.