Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Piotr Bieluszewski mistrzem Sztumu w szachach

Piotr Piesik
Aleksandra Sobolewska
Piotr Bieluszewski jest nowym mistrzem Sztumu w szachach - turniej rozegrano w salach Sztumskiego Centrum Kultury.

Turniej Otwartych Mistrzostw Sztumu w szachach szybkich rozgrywano na dystansie 7 rund, z tempem gry 15 minut na partię dla zawodnika. Udział w zawodach wzięło 14 graczy.

Zwyciężył Piotr Bieluszewski, który został mistrzem Sztumu w szachach. Zawodnik z Elbląga zgromadził 6,5 punkta. Drugie miejsce zajął sztumianin Tadeusz Wojszkun - 5 pkt., trzeci był Grzegorz Albin, również ze Sztumu, z identycznym dorobkiem punktowym. Kolejne miejsca zajęli: 4. Roman Sobczyński (MTS Kwidzyn) 4 pkt., 5. Bogusław Tetera (MTS Kwidzyn) 4 pkt., 6. Marek Dackiewicz (MCKiE Malbork) - 4 pkt.