Pogoń Lębork zremisowała na wyjeździe ze Startem Miastko

Rog.
Rozgrywany w ulewnym deszczu mecz 20 kolejki IV ligi zakończył się podziałem punktów. Ostatni w tabeli IV ligi MKS Start Miastko zremisował u siebie 2:2 z Pogonią Lębork.

Pogoń Lębork zagrała ofensywnie, ale nieskutecznie. Z gradu strzałów na bramkę rywali drogę do siatki znalazły tylko dwa. Pierwszy jednak trafił Start a bramkę w 21 minucie zdobył Krzysztof Bryndal. W 39 min. wyrównał Błażej Siłkowski.
Druga połowa rozpoczęła się od ataków Pogoni, które w 54 min. przyniosły efekt. Mateusz Dampc dał prowadzenie Pogoni, którego jednak goście nie "dowieźli" do końca meczu. Pogoń miała jeszcze dwie kolejne sytuacje na podwyższenie rezultatu, w tym raz gospodarzy uratował słupek po strzale Leszkiewicza, ale bramkę zdobył Start. W 72 wyrównał Jakub Narodzonek i mecz zakończył się podziałem punktów.
Start mecz kończy w dziesiątkę po drugiej żółtej kartce Brazylijczyka Germano.
Pogoń Lębork z 30 punktami zajmuje ósme miejsce w tabeli IV ligi. Prowadzi Jaguar Gdańsk (49 pkt) przed Gryfem Słupsk (47 pkt). Ostatni jest MKS Start Miastko.

Start Miastko - Pogoń Lębork 2:2 (1:1)
bramki: 0:1 Krzysztof Bryndal (’21), 1:1 Błażej Siłkowski (’39), 1:2 Mateusz Dampc (’54), 2:2 Jakub Narodzonek (’72)
Start: Dobrowolski - Śliżewski, Smaha, Trzeciński, B. Borowicz, Germano, Szuta, German, Kłonczyński, Szostak, Guzowski
Pogoń: Gołojuch – Klecha, Błażejczyk, Romanek, Konkel (’80 Zaworski), Siłkowski Ł. Kowalczyk, Kowalkowski, Stenka (’68 Miotk), Leszkiewicz, Dampc.

źródło:Pogoń Lębork